Sa oled siin

Nädalainfo

Nädalainfo (19.06.2017 - 25.06.2017)

Haridus- ja Teadusministeerium
Esmaspäev, 19. juuni 2017

Kantsler Tea Varrak kohtub Tööandjate Keskliidu esimehe Toomas Tamsar’iga kell 13 ministeeriumi Tallinna esinduses.

 

Ministeerium koos Eesti Linnade Liidu ja Eesti Maaomavalitsuste Liiduga kutsub kohalike omavalitsuste haridus- ja sotsiaalvaldkonna juhte arutlema hariduslike erivajadusega õpilaste õppekorralduse ja teenuste integreeritud arengu teemadel. Aruteluseminarid toimuvad 19. juunil Pärnu Koidula Gümnaasiumis ja 21. juunil Tartus Haridus- ja Teadusministeeriumis, mõlemad algavad kell 11.

Teisipäev, 20. juuni 2017

Toimub diplomaatilise korpuse õppereis Kloogaranna noortelaagrisse, kus minister Mailis Reps tutvustab saadikutele Eesti Euroopa Liidu nõukogu eesistumise prioriteete hariduses, teaduses ja noortevaldkonnas. Diplomaatidele antakse ülevaade ka Eesti noortepoliitikast ja noorsootööst.

Kolmapäev, 21. juuni 2017

Minister Mailis Reps osaleb lastekaitse nõukogus kell 11.30 sotsiaalministeeriumis.

 

Kantsler Tea Varrak ja koolivõrgu juht Kalle Küttis osalevad kell 12 Tartu Tamme Gümnaasiumi lõpuaktusel ning kantsler annab üle medalid parimatele lõpetajatele.

Neljapäev, 22. juuni 2017

Minister Mailis Reps osaleb valitsuse istungil.

 

Kantsler Tea Varrak ja koolivõrgu juht Kalle Küttis külastavad Viljandi Kutsehariduskeskust Vana-Võidus ja Viljandi Gümnaasiumi ning osalevad gümnaasiumi lõpuaktusel Ugalas kell 16.

 

Noorte ja välissuhete asekantsler Madis Lepajõe kohtub Pham Sanh Chau´ga, kes on Vietnami kandidaat UNESCO peasekretäri kohale ja tuleb tutvustama oma tegevuskava. Kohtumine toimub  kell 11.30 ministeeriumi Tallinna esinduses.