Sa oled siin

Nädalainfo

Nädalainfo (27.03.2017 - 02.04.2017)

Haridus- ja Teadusministeerium
Kolmapäev, 29. märts 2017

Viinis toimub Eesti EL eesistumist ettevalmistav kohtumine TRIO partnerite Austria ja Bulgaaria esindajatega. Kohtumisel räägitakse kolme riigi olulisematest tegevustest ja sündmustest teadusvaldkonnas. Eesti delegatsiooni juhib kõrghariduse ja teaduse asekantsler Indrek Reimand.

 

Kell 12-15.30 toimub Haapsalu Kutsehariduskeskuses oskuste aasta järjekordne inspiratsiooniüritus, mille eesmärk on pakkuda noortele inspiratsiooni ja teavet kutsehariduse võimalustest nii koolides kui ka tööturul. Oskuste aastal toimuvate ürituste kalendriga saab tutvuda veebis aadressil www.oskusteaasta.ee.

 

29.-31. märtsil osaleb üld- ja kutsehariduse asekantsler Mart Laidmets iga-aastasel õpetajavaldkonna kõrgetasemelisel kohtumisel, mis toimub tänavu Šotimaal Edinburghis. Programm.

Neljapäev, 30. märts 2017

Minister Mailis Reps osaleb valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

 

30.-31. märtsil osaleb kõrghariduse ja teaduse asekantsler Indrek Reimand Euroopa Liidu teaduse peadirektorite kohtumisel Viinis, kus arutatakse, kuidas suurendada teaduse mõju ühiskonnas.

Reede, 31. märts 2017

Haridus- ja teadusminister Mailis Reps ja keskkonnaminister Marko Pomerants allkirjastavad ministeeriumide ühiste tegevuste memorandumi kell 10 Tallinna Loomaaia keskkonnahariduskeskuses. Allkirjastamisele järgneb keskkonnahariduse alaste uuringute esitlus. Lisainfo.

 

Kell 9 algab Tartus Haridus- ja Teadusministeeriumi saalis Balti Assamblee haridus-, teadus- ja kultuurikomisjoni istung, mille avab noorte ja välissuhete asekantsler Madis Lepajõe. Istungi fookuses on Balti riikide koostöö kutsehariduse valdkonnas.