Sa oled siin

Nädalainfo

Nädalainfo (11.12.2017 - 17.12.2017)

Haridus- ja Teadusministeerium
Esmaspäev, 11. detsember 2017

Kell 10 toimub Tallinnas Swissotelis teabepäev omavalitsuste haridusametnikele. Teabepäeval antakse õppeasutuste pidajatele ülevaade muudatustest hariduskorralduses seoses maavalitsuste tegevuse lõpetamisega ning koolipidaja ülesannetest haridusvaldkonnas. Lisainfo ja teabepäeva ettekanded

Teisipäev, 12. detsember 2017

Üld- ja kutsehariduse asekantsler Mart Laidmets osaleb kell 12 Euroopa kodanikuhariduse uuringu raporti tutvustamisel Tallinna Ülikoolis (Narva mnt 25). Uuringus hinnati 8. klassi õpilaste kodanikuhariduse alaseid pädevusi. Eesti õpilased osalesid uuringus kolmandat korda.

 

Kell 14 osaleb üld- ja kutsehariduse asekantsler Mart Laidmets Riigikogu kultuurikomisjoni istungil.

Kolmapäev, 13. detsember 2017

Minister Mailis Reps kohtub Rootsi suursaadiku Anders Ljunggren´iga kell 13 ja Hiina suursaadiku Qu Zhe’ga kell 16.30 ministeeriumi Tallinna esinduses. Kell 14 kohtuvad minister ja kantsler Jaapani suursaadiku Yoko Yanagisawa’ga saatkonna residentsis.

 

Tallinna Tööstushariduskeskuses toimub kell 12-15.30 oskuste aasta viimane inspiratsiooniüritus, mille eesmärk on pakkuda noortele inspiratsiooni ja teavet kutsehariduse võimalustest nii koolides kui ka tööturul. Lähem info oskuste aasta kohta: www.oskusteaasta.ee.

Neljapäev, 14. detsember 2017

Minister Mailis Reps osaleb valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

 

Minister Mailis Reps osaleb kell 12.30 Eesti Kirikute Nõukogu elutööpreemia ja võistluse Vaimulik Viis Vabariigile preemiate üleandmisel Nõmme Rahu kirikus.

 

Kell 11-14 toimub Tartus Haridus- ja Teadusministeeriumi saalis infopäev eraüldhariduskoolide pidajatele. Infopäeval tutvustatakse kavandatavaid seadusemuudatusi, päeva avab üld- ja kutsehariduse asekantsler Mart Laidmets.

 

Kell 11-18 toimub Tartus Dorpati Konverentsikeskuse Struve saalis teadusfoorum „teadusEST 2017“, mille peateema on teaduse mõju ja väärtuse selgitamine ühiskonnale. Foorum on eelkõige teadlastele suunatud iga-aastane info- ja arvamusvahetusüritus, kus tutvustatakse olulisemaid arenguid Eesti teadus(korraldus)maastikul ning arutatakse päevakajaliste küsimuste üle. Foorumi korraldab Eesti Teadusagentuur. Ajakava

Reede, 15. detsember 2017

Haridus- ja Teadusministeeriumis toimub Eesti Keelenõukogu koosolek, kus osalevad kõrghariduse ja teaduse asekantsler Indrek Reimand ja teised ministeeriumi esindajad.