Sa oled siin

Nädalainfo

Nädalainfo (17.12.2018 - 23.12.2018)

Haridus- ja Teadusministeerium
Esmaspäev, 17. detsember 2018

Minister Mailis Reps osaleb riigikogu kultuurikomisjoni koosolekul. 

Teisipäev, 18. detsember 2018

Minister Mailis Reps osaleb valitsuse majandusarengu komisjoni koosolekul. 


Kantsler Tea Varrak osaleb kell 11 Tallinna Ehituskoolis algaval ümarlaual „Sisehindamisest järelevalveni. Kas midagi on pildil puudu või hoopis üle?“. 

Arutletakse, millised vahendid kooli tulemuslikkuse hindamiseks on olemas erinevatel tasanditel, millised on kooli ja pidaja ülesanded hariduse kvaliteedi tagamisel, millist tuge ja nõu vajavad erinevad osapooled oma ülesannete täitmiseks. Ümarlaual osalevad Haridus- ja Teadusministeeriumi, Riigikogu, Õiguskantsleri Kantselei, Riigikontrolli, Eesti Linnade ja Valdade Liidu, omavalitsuste liitude, kohalike omavalitsuste, koolijuhtide ühenduse, kutseõppe edendamise ühingu, eraüldhariduskoolide ja waldorfkoolide ühenduse, kristlike erakoolide liidu, sihtasutuse Noored Kooli, Innove, Archimedese, õpilasesinduste ja lastevanemate liidu, eetikakeskuse, haridusinnovatsiooni ja haridusuuenduskeskuse, ülikoolide esindajad, tegevkoolijuhid ning teised koostööpartnerid.

Kolmapäev, 19. detsember 2018

Minister Mailis Reps osaleb kell 15 rektorite nõukogus ja kell 17 Kadrioru lossis Eesti teaduse ja arengu kindlustamiseks mõeldud ühiskondliku kokkuleppe allkirjastamisel.

Neljapäev, 20. detsember 2018

Minister Mailis Reps osaleb valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.