Haridus- ja Teadusministeeriumi koduleht on ehitatud ja koostatud vastama WCAG 2.0 AA juurdepääsetavuse suunistele. See tähendab, et kasutatud on tehnilisi vahendeid, mis aitavad kodulehe sisu tarbida võimalikult paljudel inimestel.
Sellel kodulehel on võimalik navigeerida ainult klaviatuuri abil, suurendada sisu ning kasutada ekraanilugejat.
Täpsemad juhised leiate juurdepääsetavuse lehelt.
The Ministry of Education and Research is open from Monday to Friday from 9AM to 5PM.
Kristina Kallas
Minister |
|
Daniel Kõiv
Assistant to the Minister |
735 1088 |
Anzori Barkalaja
Adviser to the Minister |
|
Olga Bogdanova
Adviser to the Minister |
Eve Sild
Head of Department |
735 4040 |
Kristel Salum
Head of Audit |
735 0383 |
Ave Verk
Internal Auditor |
735 0396 |
Marit Jaaniste
Internal Auditor |
735 0168 |
Kristi Vinter-Nemvalts
Secretary General |
735 4080 |
Viive Rull
Assistant to the Secretary General |
735 0256 |
Ingar Dubolazov
Head of the Transition to Estonian-language Education |
735 0189 |
Jaak Aaviksoo
Consultant on the Development of the Educational Cost Model |
735 2000 |
Keit Parts
osakonnajuhataja |
735 0280 |
Mari Annus
Head of Communications |
735 0119 |
Aire Koik
Advisor |
735 0155 |
Elo Eesmäe
Advisor |
735 0129 |
Margit Voog
Communications Expert |
735 0122 |
Liina Pissarev
Communications Expert |
735 0299 |
Anna Tisler-Lavrentjev
Advisor |
735 0135 |
Claudia Vihma
Digital Media Expert |
735 1404 |
Eeva Sirel
Internal Communications Advisor |
735 0382 |
Ülly Enn
Director of EU and International Cooperation |
735 4084 |
Ülle Kurvits
Head of EU Affairs |
735 2150 |
Liisa Ojaveer
Advisor |
735 4049 |
Jaanika Lillemaa
Chief Expert |
735 0283 |
Laura Limperk-Kütaru
Counsellor For Education and Scientific Affairs, Permanent Representation of Estonia to the OECD and UNESCO in Paris |
(+33) 15 662 2195 |
Anu Peljo
Counsellor for Educational and Youth Affairs, Permanent Representation of Estonia to the EU in Brussels |
|
Heidi Paju
Counsellor for Research Affairs, Permanent Representation of Estonia to the EU in Brussels |
+32 2227 4308 |
Piret Sütt
Advisor for EU Research Affairs |
735 4046 |
Katrin Siider
Advisor for EU Educational and Youth Affairs |
735 0271 |
Raina Loom
Head of Department |
735 0187 |
Elen Ruus
Head of Supervision |
735 0104 |
Hille Voolaid
Advisor |
735 0109 |
Kristi Tõnisson
Legal Advisor (Supervision) |
735 0184 |
Rena Selliov
Analyst |
735 0276 |
Mare Tamm
Chief Expert |
735 0162 |
Inna Mikli
Chief Expert |
735 0579 |
Evelyn Saul
Chief Expert |
735 0117 |
Kaidi Maask
Chief Expert |
735 0160 |
Ruth Elias
Chief Expert |
735 0106 |
Katrin Ohakas
Chief Expert |
735 4068 |
Elisabeth Niido
Chief Expert |
735 0235 |
Kerli Moora
Chief Expert |
735 0384 |
Anne Põldsaar
Chief Expert |
735 0212 |
Indrek Kilk
Head of Legislation |
735 0144 |
Kristel Möller
Legal advisor |
735 0102 |
Armani Pogosjan
Legal advisor |
735 1115 |
Kadi Mölder
Legal advisor |
735 0234 |
Maarja-Liisa Vahi
Legal advisor |
735 0297 |
Sander Pelisaar
Legal advisor |
735 0261 |
Kristel Siimula-Saar
Legal advisor |
735 0638 |
Mattias Suumann
Legal advisor |
735 0576 |
Margit Kiin
Legal Advisor |
735 0199 |
Marili Lehtmets
Legal Advisor |
735 0289 |
Mirjam Reinthal
Data Protection Specialist |
735 2405 |
Margit Tohver-Aints
Head of Human Resources |
735 0262 |
Liisi Ling
Chief Expert |
735 2199 |
Sandra Saar
Chief Expert |
735 4038 |
Heidi Kaldlaur
Chief Expert |
735 0248 |
Triinu Kiviselg
Chief Expert |
735 0381 |
Urmo Kiviselg
Quality Manager |
735 0380 |
Katre Seema
Head of Data Management |
735 0294 |
Kristel Bankier
hariduskulumudelite arendusjuht |
735 4034 |
Inga Kukk
Advisor |
735 4027 |
Marianne Leppik
Advisor |
735 0573 |
Laura Kirss
Research Advisor |
735 0148 |
Meeli Murasov
Lead Analyst |
735 0174 |
Elsa Peetsalu
Lead Analyst |
735 0152 |
Triin Savisto
Analyst |
735 0278 |
Kristel Vaher
Lead Analyst |
735 0268 |
Eda Tagamets
Lead Analyst |
735 0251 |
Irja Tamme
Analytics Manager |
735 0220 |
Sandra Fomotškin
Lead Analyst |
735 0103 |
Anne Ostrak
Analyst (Statistics) |
735 0147 |
Merike Reiljan
Chief Expert |
735 0302 |
Anu Lihtmaa
Head of Strategic Planning |
735 4006 |
Britt Järvet
Advisor |
735 4073 |
Ülle Napa
Green Policy Advisor |
735 2444 |
Stella Timmer
Chief Specialist |
735 4037 |
Meelis Aunap
Chief Expert |
735 0105 |
Karin Mikk
Chief Expert |
735 0176 |
Inge Oopkaup
Head of External Resources |
735 0279 |
Ragne Hoff
Advisor |
735 0306 |
Katrin Jakobson
Head of Financial Accounting |
735 0139 |
Kristel Pärn-Mägi
Financial Accounting Expert |
735 4041 |
Keith Kalma
Financial Accounting Expert |
735 0173 |
Annika Suslov
Financial Accounting Expert |
735 0172 |
Eva Rüütel
Financial Accounting Expert |
735 2190 |
Tiina Ellervee
Head of Budget Development and Analysis |
735 0177 |
Lii Alaver
Leading Expert in Financial Developments |
735 0131 |
Sven Nugis
Lead Financial Analyst |
735 4062 |
Hille Vares
Financial Analyst |
735 0272 |
Kristi Aasa
Chief Expert in Service Accounting |
735 0188 |
Tiia Ojasalu
Budget Manager |
735 0319 |
Kristel Mägi
Chief Financial Expert |
735 0275 |
Tiina Kõllamaa
Chief Financial Expert |
735 0163 |
Marika Mändmets
Chief Financial Expert |
735 0712 |
Kristi Laanoja
Chief Financial Expert |
735 0101 |
Pille Tarto
Chief Financial Expert |
735 0169 |
Pirkko Külanurm
Advisor (External Resources) |
735 0161 |
Thea Veltri-Noor
Chief Financial Expert |
735 0198 |
Irene Käosaar
Advisor for the Transition to Estonian-language Education |
|
Andero Adamson
Head of Department |
735 0225 |
Helin Kask
Advisor |
735 4055 |
Pille Põiklik
Chief Expert |
735 0223 |
Kätlin Kõverik
Chief Expert |
735 0754 |
Kaili Siimsen
Chief Expert |
735 1303 |
Anne Endjärv
Chief Expert |
735 0207 |
Helna Karu
Chief Expert |
735 0108 |
Pille Kõiv
Chief Expert |
735 0118 |
Elina Bratšun-Küüsmaa
Chief Specialist |
735 4064 |
Anastassia Kallikorm
Chief Specialist |
735 4047 |
Natalia Kond
Strategic Consultant |
735 0164 |
Pille-Riin Kristmann
Strategic Consultant |
|
Henry Kattago
Deputy Secretary General (Planning and Administrative Matters) |
735 1551 |
Agnes Kutsar
Head of Information Security |
735 0269 |
Kait-Kaarel Vaino
System Administrator |
735 0153 |
Jaako Lindmäe
Head of Department |
735 0355 |
Karin Aksalu
Specialist (correspondence, document management, preparation of meetings) |
735 0255 |
Merit Kadastik
Specialist |
735 0130 |
Reet Käärik
Specialist |
735 1455 |
Merily Väljak
Specialist |
735 2360 |
Sören Jakobson
Head of Administration |
735 4072 |
Raimo Roht
Administrative Specialist and Driver |
735 0182 |
Kait Koppel
Administrative Specialist and Driver |
735 0295 |
Inge Peetsalu
Cleaning Service |
|
Tatiana Guseva
Cleaning Service |
|
Aivo Riisenberg
Head of Department |
735 0320 |
Maarja-Viorika Vasko
Head of IT Procurement |
7350127 |
Mark Ohlau
Architect |
735 0246 |
Peep Küngas
Data Architect |
735 0304 |
Toomas Adson
Project Manager |
735 0230 |
Maarja-Viorika Vasko
Head of IT Procurement |
735 0127 |
Heigo Ankuhin
Computer Workstation Product Manager |
735 1175 |
Lea Tuberik
Administrative IT Interoperability Project Manager |
735 0318 |
Imre Oolberg
System Administrator |
735 0229 |
Raivo Hirmo
System Administrator |
730 2125 |
Brian René Jensen
System Administrator |
735 0237 |
Ludvig-Erik Lidmets
System Administrator |
735 0238 |
Argo Sieger
Software Developer |
735 0553 |
Marko Metsoja
Infrastructure Manager |
735 0156 |
Terje Savi
User Support Coordinator |
730 2138 |
Evely Koort
Administrator-Consultant |
730 2110 |
Kristi Kruup
Consultant |
730 2129 |
Marju Rosenberg
Consultant |
730 2130 |
Kaie Urbmets
Consultant |
730 2116 |
Doris Allese
Technical Consultant |
730 2124 |
Mihhail Selgitski
Technical Consultant |
730 2112 |
Vladislav Tsaregorodtsev
Technical Consultant |
730 2111 |
Ketlin Alaväli
Consultant |
735 0216 |
Enelin Männo
Analyst |
735 0257 |
Eduard Demitšev
Project Manager |
730 2127 |
Kristi Fischer
Product Manager and Analyst |
730 2122 |
Alar Jõeste
Product Manager - Technical Consultant |
735 0512 |
Aliis Kiiker
Product Manager - Analyst |
735 0309 |
Anneli Kont
Project Manager |
735 0385 |
Andreas Nurk
SAIS Product Manager |
735 5050 |
Ragne Põldaru
System Analyst Tahvel |
730 2119 |
Tiina Talts
Product Manager - Analyst |
730 2121 |
Herje Tamm
Product Manager - Analyst |
735 0167 |
Marit Teras
Product Manager - Analyst |
735 0128 |
Margit Grauen
Head of Development |
735 0227 |
Preedik Poopuu
Head of Education Pathways |
735 0165 |
Rene Indrek Proos
Product Manager - Analyst |
735 0290 |
Kenneth Muuli
Product Manager - Analyst |
735 4094 |
Erko Sakkos
Product Manager - Analyst |
730 2113 |
Johannes Randi
Product Manager - Analyst |
735 0239 |
Lauri Välja
Product Manager - Analyst |
735 0157 |
Hannes Alekand
Head of Development |
735 0321 |
Marju Saarmets
Product Manager |
735 0286 |
Margus Kärner
Head of Data Services |
735 0570 |
Raul Meriloo
Project Manager |
7354070 |
Katre Suumann
Chief Expert |
735 0192 |
Heljo Jenk
Chief Expert |
735 0571 |
Marko Mölder
Chief Expert |
735 0143 |
Kairit Peekman
Project Manager |
735 0100 |
Erkki Jakobson
Project Manager |
735 0244 |
Ilona Hallik
Product Manager - Analyst |
735 0308 |
Indrek Rokk
Head of Research Network |
730 2136 |
Meelis Kaljumäe
Network Administrator |
730 2134 |
Anne Märdimäe
Network Manager |
730 2115 |
Toomas Nõgisto
Network Administrator |
735 0228 |
Arvi Pihus
Network Administrator |
730 2123 |
Maria Ristkok
Project Manager |
730 2114 |
Raivo Trummal
Head of State School Management |
735 0282 |
Tiiu Rahuoja
Advisor |
735 0296 |
Anti Alasi
Chief Expert |
735 0181 |
Sigre Kuiv
Chief Expert |
735 0115 |
Kärt Leppik
Chief Expert |
735 2380 |
Madli Purge
Chief Expert |
735 4091 |
Hille Ilves
Project Manager for State Schools (Ida-Virumaa) |
735 2533 |
Triin Käpp
Coordinator for the Establishment of State Schools |
735 0180 |
Raul Ammer
Process Manager |
735 0575 |
Indrek Riisaar
Head of State Property Management |
735 0185 |
Vilve Mäger
Advisor |
735 0146 |
Kerttu Ilvesmets
Advisor |
735 0266 |
Urmas Jaagusoo
Procurement Advisor |
735 0293 |
Marianne Rohulaid-Kuusik
Advisor |
735 0228 |
Eduard Stetski
Chief Expert |
735 4008 |
Regina Siim
Expert |
735 0175 |
Getter Nukka
Expert |
735 4030 |
Merle Märs
Expert |
735 0140 |
Kristjan Kruus
ICT Services Coordinator for State Schools |
735 1435 |
Sigre Kuiv
Expert (Cost Manager) |
735 0115 |
Renno Veinthal
Deputy Secretary General (Higher Education, Research and Adult Education) |
735 0292 |
Margus Haidak
Head of Department |
735 0151 |
Kristi Raudmäe
Head of Higher Education |
735 0186 |
Tiina Laidvee
Lead Expert |
735 0121 |
Janne Pukk
Lead Expert |
735 0132 |
Hemminki Otstavel
Chief Expert |
735 3015 |
Kai Treier
Chief Expert |
735 0742 |
Sigrid Vaher
Advisor |
735 0263 |
Kairi Lõuk
Programme Manager |
735 0209 |
Ingrit Kera
Programme Specialist |
735 0534 |
Merle Rosman
Programme Specialist |
735 4075 |
Annaliisa Toom
Chief Expert |
735 4074 |
Ena Drenkhan
Chief Expert |
735 0110 |
Katrin Kiisler
Head of Department |
509 6573 |
Kairi Värv
Advisor |
735 4048 |
Toomas Murulo
Advisor |
735 0217 |
Ursula Tubli
Advisor |
(+32) 2 227 4337 |
Hele Priimets
Advisor |
735 0231 |
Maria Leek
Chief Expert |
|
Julia Rosend
Chief Expert |
735 0277 |
Katrin Mandra
Chief Expert |
735 0142 |
Mariann Saaliste
Chief Expert |
735 0214 |
Maarja Lillak
Chief Expert |
735 0285 |
Pille Pikker
Chief Expert |
735 0215 |
Kristel Reim
TAIE Development Plan Advisor |
735 4025 |
Aile Tamm
Head of Research Infrastructure |
735 2530 |
Toivo Räim
Advisor |
735 0125 |
Triin Laasi-Õige
Head of Vocational Education Reform |
735 1850 |
Külli All
Head of the Reform of the Vocational System |
735 0249 |
Rita Kask
Advisor (international organisations, quality assessment, Estonian language) |
735 0226 |
Tiia Raudma
Advisor |
735 0307 |
Ingrid Jaggo
kutseõppeasutuste pidamise nõunik |
735 0315 |
Karin Ruul
Chief Expert |
735 4099 |
Marelle Möll
Chief Expert |
735 0112 |
Marit Kuusk
Chief Expert |
735 0274 |
Aulika Riisenberg
Chief Expert |
735 0651 |
Mari-Liis Seer
Chief Expert |
735 0598 |
Kadi Rebassoo
Chief Expert |
735 0264 |
Sigrid Ester Tani
Chief Expert |
735 4023 |
Liina Põld
Deputy Secretary General (General Education and Youth Affairs) |
735 4050 |
Kati Aus
Advisor for Educational Psychology |
|
Grete Arro
Advisor for Educational Psychology |
Ülle Matsin
Head of Department |
735 0149 |
Annika Räim
Head of General Education |
735 0205 |
Marge Varma
Advisor for EU Educational and Youth Affairs |
735 0281 |
Mare Oja
Advisor (social studies) |
735 4066 |
Mari Tikerpuu
Secondary Education Development Manager (Secondary Education, Career Skills, Entrepreneurship Skills) |
735 0126 |
Marika Peekmann
Chief Expert |
735 4051 |
Hele Liiv-Tellmann
Chief Expert |
735 0674 |
Liia Varend
Chief Expert |
735 0636 |
Kertu Tort
Chief Expert |
735 4067 |
Helle Hallik
Chief Expert |
735 4085 |
Kätlin Kalde
Chief Expert |
735 0648 |
Kristiina Paist
Chief Expert |
735 0242 |
Sten Kapten
Education Innovation Advisor |
735 0243 |
Ülle Tillmann
Advisor |
735 0159 |
Anna Smertina-Mäeorg
Chief Expert |
735 0191 |
Valdek Rohtma
Chief Expert |
735 1365 |
Aaro Toomela
Consultant for Curriculum Development |
|
Maila Rajamets
Head of Preschool Education |
735 0667 |
Heli Mäesepp
peaekspert |
735 0324 |
Heidi Uustalu
Head of Education Governance and Teacher Policy |
735 0265 |
Eneken Juurmann
Advisor (ESF Programme Manager, Educational Leadership Development Programmes) |
735 4060 |
Maie Kitsing
Advisor (ESF Programme Manager, Quality Development in General Education) |
735 0113 |
Maris Raimets
Chief Expert |
735 4081 |
Kadi Serbak
Lead Analyst (school network, forecasts) |
735 4059 |
Liis Lehiste
Chief Expert |
735 0206 |
Anu Vau
Chief Expert |
735 0510 |
Salle Andresson
Chief Expert in General Education (Funding Models) |
735 0145 |
Jürgen Rakaselg
Head of Inclusive Education |
735 0232 |
Piret Liba
Advisor |
735 0136 |
Ave Szymanel
Chief Expert |
735 4063 |
Gerttu Aavik
Project Manager |
735 0154 |
Riin Tamm
Head of Department |
735 0133 |
Martti Martinson
Advisor |
|
Marek Järvik
Talent Policy Advisor |
735 0166 |
Liisa Lints
Chief Expert on International Youth Policy |
735 2033 |
Tormi Kotkas
Head of Recreational Education and Youth Work |
735 0303 |
Airi Park
Chief Expert |
735 3022 |
Anu-Cristine Tokko
peaekspert (noorte osalusvõimaluste arendamine) |
735 0114 |
Annika Viibus
Chief Expert |
735 5110 |
Tuulikki Sillajõe
Quality and Monitoring Manager in the Youth Field |
735 0746 |
Reelika Pirk
Analyst |
735 0141 |
Kaire Soomets
Leading Expert in Service Quality |
735 0287 |
Laura Tiitus
Analyst |
735 0196 |
Kärilyn Tubli
peaekspert (noortevaldkonna andmehaldus ja andmekvaliteet) |
735 0179 |
Kristina Kallas
Area of Minister
Minister
Anzori Barkalaja
Area of Minister
Adviser to the Minister
Olga Bogdanova
Area of Minister
Adviser to the Minister
Speciality: | Semiootika ja kulturoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Daniel Kõiv
Area of Minister
Assistant to the Minister
Eve Sild
Internal Audit Department
Head of Department
Speciality: | Ärijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kristel Salum
Internal Audit Department
Head of Audit
Speciality: | Raamatupidamine ja rahandus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ave Verk
Internal Audit Department
Internal Auditor
Speciality: | Sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Marit Jaaniste
Internal Audit Department
Internal Auditor
Speciality: | Matemaatika õpetaja |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kristi Vinter-Nemvalts
Area of Secretary General
Secretary General
Speciality: | Kasvatusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ingar Dubolazov
Area of Secretary General
Head of the Transition to Estonian-language Education
Speciality: | Hariduskorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Viive Rull
Area of Secretary General
Assistant to the Secretary General
Speciality: | Alus- ja esiõpetuse õpetaja |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Jaak Aaviksoo
Area of Secretary General
Consultant on the Development of the Educational Cost Model
Speciality: | Füüsika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Keit Parts
Kommunikatsiooni ja rahvusvahelise koostöö osakond
osakonnajuhataja
Speciality: | Rahvusvahelised suhted |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Mari Annus
Area of Communications
Head of Communications
Speciality: | Kommunikatsioon |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Aire Koik
Area of Communications
Advisor
Speciality: | Ajakirjandus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Eeva Sirel
Area of Communications
Internal Communications Advisor
Speciality: | Kommunikatsioon |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Elo Eesmäe
Area of Communications
Advisor
Speciality: | Teenuste disain ja juhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Anna Tisler-Lavrentjev
Area of Communications
Advisor
Speciality: | Ajakirjandus ja kommunikatsioon |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Margit Voog
Area of Communications
Communications Expert
Speciality: | Riigiteadused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Liina Pissarev
Area of Communications
Communications Expert
Speciality: | Avalikkussuhted ja teabekorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Claudia Vihma
Area of Communications
Digital Media Expert
Ülly Enn
Area of EU and International Cooperation
Director of EU and International Cooperation
Speciality: | Sotsiaaltöö |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ülle Kurvits
Area of EU and International Cooperation
Head of EU Affairs
Nõunik haridus- ja noorteküsimustes Eesti alalises esinduses Euroopa Liidu juures
Speciality: | Politoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Liisa Ojaveer
Area of EU and International Cooperation
Advisor
Speciality: | Eesti keel ja kirjandus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Katrin Siider
Area of EU and International Cooperation
Advisor for EU Educational and Youth Affairs
Speciality: | Rahvusvahelised suhted ja euroopa õpingud |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Piret Sütt
Area of EU and International Cooperation
Advisor for EU Research Affairs
Jaanika Lillemaa
Area of EU and International Cooperation
Chief Expert
Speciality: | Haridusteadus (humanitaarained) |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Laura Limperk-Kütaru
Area of EU and International Cooperation
Counsellor For Education and Scientific Affairs, Permanent Representation of Estonia to the OECD and UNESCO in Paris
Nõunik haridus- ja teadusküsimustes Eesti esinduses OECD ja UNESCO juures
Speciality: | Sotsiaalteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Heidi Paju
Area of EU and International Cooperation
Counsellor for Research Affairs, Permanent Representation of Estonia to the EU in Brussels
Speciality: | Pedagoogika (kutsemagister) |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Anu Peljo
Area of EU and International Cooperation
Counsellor for Educational and Youth Affairs, Permanent Representation of Estonia to the EU in Brussels
Speciality: | Psühholoogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Raina Loom
Legal and Human Resources Policy Department
Head of Department
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Elen Ruus
Area of External Evaluation
Head of Supervision
Speciality: | Infotehnoloogiaõigus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Hille Voolaid
Area of External Evaluation
Advisor
Speciality: | Koolikorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kristi Tõnisson
Area of External Evaluation
Legal Advisor (Supervision)
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Rena Selliov
Area of External Evaluation
Analyst
Speciality: | Majandusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Mare Tamm
Area of External Evaluation
Chief Expert
Speciality: | Hariduse juhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Inna Mikli
Area of External Evaluation
Chief Expert
Evelyn Saul
Area of External Evaluation
Chief Expert
Speciality: | Ajakirjandus ja suhtekorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kaidi Maask
Area of External Evaluation
Chief Expert
Speciality: | Alushariduse pedagoog |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ruth Elias
Area of External Evaluation
Chief Expert
Speciality: | Koolikorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Katrin Ohakas
Area of External Evaluation
Chief Expert
Speciality: | Eesti keel ja kirjandus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Elisabeth Niido
Area of External Evaluation
Chief Expert
Speciality: | Llm european union law / euroopa liidu õigus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kerli Moora
Area of External Evaluation
Chief Expert
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Anne Põldsaar
Area of External Evaluation
Chief Expert
Speciality: | Defektoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Indrek Kilk
Area of Legislation
Head of Legislation
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kristel Möller
Area of Legislation
Legal advisor
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Armani Pogosjan
Area of Legislation
Legal advisor
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kadi Mölder
Area of Legislation
Legal advisor
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Maarja-Liisa Vahi
Area of Legislation
Legal advisor
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Sander Pelisaar
Area of Legislation
Legal advisor
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kristel Siimula-Saar
Area of Legislation
Legal advisor
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Mattias Suumann
Area of Legislation
Legal advisor
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Margit Kiin
Area of Legislation
Legal Advisor
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Marili Lehtmets
Area of Legislation
Legal Advisor
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Mirjam Reinthal
Area of Legislation
Data Protection Specialist
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Margit Tohver-Aints
Area of Human Resources Management
Head of Human Resources
Speciality: | Personalijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Liisi Ling
Area of Human Resources Management
Chief Expert
Speciality: | Avalik haldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Sandra Saar
Area of Human Resources Management
Chief Expert
Speciality: | Personalijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Heidi Kaldlaur
Area of Human Resources Management
Chief Expert
Speciality: | Ärijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Triinu Kiviselg
Area of Human Resources Management
Chief Expert
Speciality: | Infoteadus ja dokumendihaldus, rakenduskõrgharidus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Urmo Kiviselg
Strateegia- ja finantsosakond
Quality Manager
Speciality: | Info-ja dokumendihaldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Katre Seema
Strateegia- ja finantsosakond
Head of Data Management
Speciality: | Ühiskonna ja infoprotsesside analüüs |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kristel Bankier
Strateegia- ja finantsosakond
hariduskulumudelite arendusjuht
Speciality: | Kutseõpetaja |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Irja Tamme
Analytics Department
Analytics Manager
Marianne Leppik
Analytics Department
Advisor
Speciality: | Meedia ja kommunikatsioon |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Inga Kukk
Analytics Department
Advisor
Meeli Murasov
Analytics Department
Lead Analyst
Speciality: | Sotsioloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Sandra Fomotškin
Analytics Department
Lead Analyst
Kristel Vaher
Analytics Department
Lead Analyst
Speciality: | Inimgeograafia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Elsa Peetsalu
Analytics Department
Lead Analyst
Anne Ostrak
Analytics Department
Analyst (Statistics)
Speciality: | Ühiskonna ja infoprotsesside analüüs |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Triin Savisto
Analytics Department
Analyst
Speciality: | Organisatsioonikäitumine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Eda Tagamets
Analytics Department
Lead Analyst
Speciality: | Ühiskonna ja infoprotsesside analüüs |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Laura Kirss
Analytics Department
Research Advisor
Speciality: | Avalik haldus ja sotsiaalpoliitika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Merike Reiljan
Analytics Department
Chief Expert
Speciality: | Filosoofia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Anu Lihtmaa
Area of Strategic Planning
Head of Strategic Planning
Speciality: | Majandusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Britt Järvet
Area of Strategic Planning
Advisor
Speciality: | Haridusinnovatsioon |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ülle Napa
Area of Strategic Planning
Green Policy Advisor
Speciality: | Geograafia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Stella Timmer
Area of Strategic Planning
Chief Specialist
Speciality: | Prantsuse keele õpetaja |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Meelis Aunap
Area of Strategic Planning
Chief Expert
Speciality: | Haldusjuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Karin Mikk
Area of Strategic Planning
Chief Expert
26.02.2018 nr 1.1-3/18/44
Speciality: | Riigiteadused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Inge Oopkaup
Area of External Finances
Head of External Resources
Speciality: | Rahandus ja krediit |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ragne Hoff
Area of External Finances
Advisor
Speciality: | Majandusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Katrin Jakobson
Area of Financial Accounting
Head of Financial Accounting
Speciality: | Kaubandusraamatupidamine ja analüüs |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kristel Pärn-Mägi
Area of Financial Accounting
Financial Accounting Expert
Speciality: | Maamajanduslik ettevõtlus ja finantsjuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Keith Kalma
Area of Financial Accounting
Financial Accounting Expert
26.02.2018 nr 1.1-3/18/44
Speciality: | Majandusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Annika Suslov
Area of Financial Accounting
Financial Accounting Expert
26.02.2018 nr 1.1-3/18/44
Eva Rüütel
Area of Financial Accounting
Financial Accounting Expert
26.02.2018 nr 1.1-3/18/44
Speciality: | Majandusarvestus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Tiina Ellervee
Budget Development and Analysis Team
Head of Budget Development and Analysis
Speciality: | Majandus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Lii Alaver
Budget Development and Analysis Team
Leading Expert in Financial Developments
Speciality: | Majandusarvestus ja finantsjuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Sven Nugis
Budget Development and Analysis Team
Lead Financial Analyst
Speciality: | Kaubatundmine ja kaubanduse organiseerimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Hille Vares
Budget Development and Analysis Team
Financial Analyst
Speciality: | Majandusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kristi Aasa
Budget Development and Analysis Team
Chief Expert in Service Accounting
Speciality: | Ärijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Tiia Ojasalu
Budget Team
Budget Manager
Speciality: | Ärijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kristel Mägi
Budget Team
Chief Financial Expert
Speciality: | Majandusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Tiina Kõllamaa
Budget Team
Chief Financial Expert
Speciality: | Aiandus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Marika Mändmets
Budget Team
Chief Financial Expert
Speciality: | Rahvusvaheline ärijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kristi Laanoja
Budget Team
Chief Financial Expert
Speciality: | Klassiõpetaja |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Pille Tarto
Budget Team
Chief Financial Expert
Speciality: | Majandusarvestuse õppesuuna nelja-aastane õppekava |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Pirkko Külanurm
Budget Team
Advisor (External Resources)
Speciality: | Majandusarvestus ja finantsjuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Thea Veltri-Noor
Budget Team
Chief Financial Expert
Speciality: | Teenindamissfääri ökonoomika ja juhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Irene Käosaar
Keelepoliitika vastutusvaldkond
Advisor for the Transition to Estonian-language Education
Andero Adamson
Language Policy Department
Head of Department
Speciality: | Euroopa õpingud |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Helin Kask
Language Policy Department
Advisor
Speciality: | Lingvistika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Pille Põiklik
Language Policy Department
Chief Expert
Speciality: | Inglise keel ja kirjandus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kätlin Kõverik
Language Policy Department
Chief Expert
Speciality: | Haldusjuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kaili Siimsen
Area of Language Policy in General Education and VET
Chief Expert
Speciality: | Skandinaavia keeled ja kultuurid |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Anne Endjärv
Area of Language Policy in General Education and VET
Chief Expert
Speciality: | Koolikorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Helna Karu
Area of Language Policy in General Education and VET
Chief Expert
Speciality: | Organisatsioonikäitumine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Pille Kõiv
Area of Language Policy in General Education and VET
Chief Expert
Speciality: | Bioloogia didaktika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Elina Bratšun-Küüsmaa
Area of Language Policy in General Education and VET
Chief Specialist
Speciality: | Mitme aine õpetaja |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Anastassia Kallikorm
Area of Language Policy in General Education and VET
Chief Specialist
Natalia Kond
Area of Language Policy in General Education and VET
Strategic Consultant
Pille-Riin Kristmann
Area of Language Policy in General Education and VET
Strategic Consultant
Speciality: | Hariduse juhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Henry Kattago
Area of the Deputy Secretary General for Administration
Deputy Secretary General (Planning and Administrative Matters)
Speciality: | Avalik haldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Agnes Kutsar
Area of the Deputy Secretary General for Administration
Head of Information Security
Speciality: | Ettevõtlus ja digilahendused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kait-Kaarel Vaino
Area of the Deputy Secretary General for Administration
System Administrator
Jaako Lindmäe
General Administration Department
Head of Department
Speciality: | Ärijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Karin Aksalu
General Administration Department
Specialist (correspondence, document management, preparation of meetings)
Speciality: | Turismi- ja toitlustuskorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Merit Kadastik
General Administration Department
Specialist
Reet Käärik
General Administration Department
Specialist
Speciality: | Saksa keel ja kirjandus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Merily Väljak
General Administration Department
Specialist
Sören Jakobson
Area of Administration Services
Head of Administration
Speciality: | Koolijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Raimo Roht
Area of Administration Services
Administrative Specialist and Driver
Level of education: | Keskharidus |
---|
Kait Koppel
Area of Administration Services
Administrative Specialist and Driver
Speciality: | Sporditeadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Inge Peetsalu
Area of Administration Services
Cleaning Service
Tatiana Guseva
Area of Administration Services
Cleaning Service
Speciality: | Raamatupidaja |
---|---|
Level of education: | Kesk ja kõrgh vahep |
Aivo Riisenberg
Technology Management Department
Head of Department
Maarja-Viorika Vasko
Technology Management Department
Head of IT Procurement
Maarja-Viorika Vasko
Technology Management Department
Head of IT Procurement
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Peep Küngas
Technology Management Department
Data Architect
Speciality: | Computer and information science |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Mark Ohlau
Technology Management Department
Architect
Speciality: | Multimeedium (veebispetsialist) |
---|---|
Level of education: | Keskharidus |
Toomas Adson
Technology Management Department
Project Manager
Speciality: | Arvuti- ja süsteemitehnika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Heigo Ankuhin
Technology Management Department
Computer Workstation Product Manager
Speciality: | It-süsteemide nooremspetsialist |
---|---|
Level of education: | Keskharidus |
Lea Tuberik
Technology Management Department
Administrative IT Interoperability Project Manager
Speciality: | Materjalitehnoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Marko Metsoja
Infrastructure Team
Infrastructure Manager
Raivo Hirmo
Infrastructure Team
System Administrator
Brian René Jensen
Infrastructure Team
System Administrator
Ludvig-Erik Lidmets
Infrastructure Team
System Administrator
Imre Oolberg
Infrastructure Team
System Administrator
Argo Sieger
Infrastructure Team
Software Developer
Terje Savi
Support Team
User Support Coordinator
Evely Koort
Support Team
Administrator-Consultant
Ketlin Alaväli
Support Team
Consultant
Kristi Kruup
Support Team
Consultant
Marju Rosenberg
Support Team
Consultant
Speciality: | Ärikorraldus |
---|---|
Level of education: | Keskharidus |
Kaie Urbmets
Support Team
Consultant
Speciality: | Ajalugu, õpetaja põhikoolis ja gümnaasiumis |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Enelin Männo
Support Team
Analyst
Speciality: | Alushariduse pedagoog |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Doris Allese
Support Team
Technical Consultant
Speciality: | Infokorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Mihhail Selgitski
Support Team
Technical Consultant
Vladislav Tsaregorodtsev
Support Team
Technical Consultant
Speciality: | Kutseõpetaja |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Eduard Demitšev
Learner-focused Product Team
Project Manager
Kristi Fischer
Learner-focused Product Team
Product Manager and Analyst
Alar Jõeste
Learner-focused Product Team
Product Manager - Technical Consultant
Speciality: | Elektroonika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Aliis Kiiker
Learner-focused Product Team
Product Manager - Analyst
Speciality: | Kultuuriteooria |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Anneli Kont
Learner-focused Product Team
Project Manager
Speciality: | Rõk |
---|---|
Level of education: | Keskharidus |
Andreas Nurk
Learner-focused Product Team
SAIS Product Manager
Ragne Põldaru
Learner-focused Product Team
System Analyst Tahvel
Speciality: | Infokorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Tiina Talts
Learner-focused Product Team
Product Manager - Analyst
Herje Tamm
Learner-focused Product Team
Product Manager - Analyst
Marit Teras
Learner-focused Product Team
Product Manager - Analyst
Margit Grauen
Learning Resources Products Team
Head of Development
Preedik Poopuu
Learning Resources Products Team
Head of Education Pathways
Speciality: | Digital business |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Rene Indrek Proos
Learning Resources Products Team
Product Manager - Analyst
Speciality: | Riigiteadused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kenneth Muuli
Learning Resources Products Team
Product Manager - Analyst
Erko Sakkos
Learning Resources Products Team
Product Manager - Analyst
Johannes Randi
Learning Resources Products Team
Product Manager - Analyst
Speciality: | Ajalugu |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Lauri Välja
Learning Resources Products Team
Product Manager - Analyst
Speciality: | Informaatika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Hannes Alekand
Research and Language Products Team
Head of Development
Speciality: | It süsteemide administreerimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Marju Saarmets
Research and Language Products Team
Product Manager
Speciality: | Infosüsteemide analüüs ja kavandamine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Margus Kärner
Data Services Team
Head of Data Services
Level of education: | Kesk ja kõrgh vahep |
---|
Raul Meriloo
Data Services Team
Project Manager
Speciality: | Äriinnovatsioon, mba |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Katre Suumann
Data Services Team
Chief Expert
Level of education: | Keskharidus |
---|
Heljo Jenk
Data Services Team
Chief Expert
Speciality: | Majandusliku informatsiooni töötlemine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Marko Mölder
Data Services Team
Chief Expert
Speciality: | Filosoofia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kairit Peekman
Data Services Team
Project Manager
Speciality: | Informaatika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Erkki Jakobson
Data Services Team
Project Manager
Ilona Hallik
Data Services Team
Product Manager - Analyst
Level of education: | Kõrgharidus |
---|
Indrek Rokk
Research Network Team
Head of Research Network
Meelis Kaljumäe
Research Network Team
Network Administrator
Anne Märdimäe
Research Network Team
Network Manager
Toomas Nõgisto
Research Network Team
Network Administrator
Speciality: | Arvutid ja arvutivõrgud |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Arvi Pihus
Research Network Team
Network Administrator
Maria Ristkok
Research Network Team
Project Manager
Raivo Trummal
Area of State Schools Management
Head of State School Management
Speciality: | Biomeditsiin |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Tiiu Rahuoja
Area of State Schools Management
Advisor
Speciality: | Sotsiaaltöö |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Anti Alasi
Area of State Schools Management
Chief Expert
Speciality: | Kasvatusteadused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Sigre Kuiv
Area of State Schools Management
Chief Expert
Speciality: | Ökonoomika ja ettevõtlus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kärt Leppik
Area of State Schools Management
Chief Expert
Speciality: | Haridusinnovatsioon |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Madli Purge
Area of State Schools Management
Chief Expert
Speciality: | Sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Hille Ilves
Area of State Schools Management
Project Manager for State Schools (Ida-Virumaa)
Speciality: | Üldtehnilised distsipliinid ja tööõpetus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Triin Käpp
Area of State Schools Management
Coordinator for the Establishment of State Schools
Speciality: | Religiooniuuringud ja teoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Raul Ammer
Area of State Schools Management
Process Manager
Speciality: | Põhikooli reaalainete õpetaja |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Indrek Riisaar
Area of State Assets Management
Head of State Property Management
Speciality: | Õigus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Vilve Mäger
Area of State Assets Management
Advisor
Speciality: | Geomaatika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kerttu Ilvesmets
Area of State Assets Management
Advisor
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Urmas Jaagusoo
Area of State Assets Management
Procurement Advisor
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Marianne Rohulaid-Kuusik
Area of State Assets Management
Advisor
Speciality: | Avalik haldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Eduard Stetski
Area of State Assets Management
Chief Expert
Regina Siim
Area of State Assets Management
Expert
Getter Nukka
Area of State Assets Management
Expert
Merle Märs
Area of State Assets Management
Expert
Speciality: | Majandusarvestus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kristjan Kruus
Area of State Assets Management
ICT Services Coordinator for State Schools
Level of education: | Keskharidus |
---|
Sigre Kuiv
Area of State Assets Management
Expert (Cost Manager)
Speciality: | Ökonoomika ja ettevõtlus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Renno Veinthal
Area of the Deputy Secretary General for Research and Development, Higher and Vocational Education Policy
Deputy Secretary General (Higher Education, Research and Adult Education)
Speciality: | Tootmistehnika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Margus Haidak
Higher Education, Vocational Education and Training Policy and Lifelong Learning Department
Head of Department
Speciality: | Majandusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kristi Raudmäe
Area of Higher Education
Head of Higher Education
Speciality: | Semiootika ja kulturoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Tiina Laidvee
Area of Higher Education
Lead Expert
Speciality: | Agrokeemia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Janne Pukk
Area of Higher Education
Lead Expert
Speciality: | Kasvatusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Hemminki Otstavel
Area of Higher Education
Chief Expert
Speciality: | Euroopa liidu - venemaa uuringud |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kai Treier
Area of Higher Education
Chief Expert
Speciality: | Geograafia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Sigrid Vaher
Area of Higher Education
Advisor
Speciality: | Põllumajanduse ökonoomika ja juhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kairi Lõuk
Area of Adult Education Policy
Programme Manager
Speciality: | Avalik haldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ingrit Kera
Area of Adult Education Policy
Programme Specialist
Speciality: | Andragoogika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Merle Rosman
Area of Adult Education Policy
Programme Specialist
Speciality: | Ettevõttemajandus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Annaliisa Toom
Area of Adult Education Policy
Chief Expert
Speciality: | Eesti ja soome-ugri keeleteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ena Drenkhan
Area of Adult Education Policy
Chief Expert
Speciality: | Koolikorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Katrin Kiisler
Research and Development Policy Department
Head of Department
Speciality: | Kõrghariduse uurimine, hindamine ja arendamine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kairi Värv
Research and Development Policy Department
Advisor
Speciality: | Geenitehnoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Toomas Murulo
Research and Development Policy Department
Advisor
Speciality: | Zooinsener |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ursula Tubli
Research and Development Policy Department
Advisor
Nõunik teadusküsimustes Eesti alalises esinduses Euroopa Liidu juures
Speciality: | Avalik haldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Hele Priimets
Research and Development Policy Department
Advisor
Maria Leek
Research and Development Policy Department
Chief Expert
Speciality: | Rahvusvahelised suhted |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Julia Rosend
Research and Development Policy Department
Chief Expert
Speciality: | Toidutehnika ja tootearendus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Katrin Mandra
Research and Development Policy Department
Chief Expert
Speciality: | Eesti keel |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Mariann Saaliste
Research and Development Policy Department
Chief Expert
Speciality: | Vene keel ja kirjandus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Maarja Lillak
Research and Development Policy Department
Chief Expert
Speciality: | Ajalugu |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Pille Pikker
Research and Development Policy Department
Chief Expert
Speciality: | Kasvatusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kristel Reim
Research and Development Policy Department
TAIE Development Plan Advisor
Speciality: | Matemaatika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Aile Tamm
Area of Research Infrastructure
Head of Research Infrastructure
Speciality: | Füüsika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Toivo Räim
Area of Research Infrastructure
Advisor
Speciality: | Füüsika (biofüüsika) |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Triin Laasi-Õige
Kutsehariduse ja oskuste poliitika osakond
Head of Vocational Education Reform
Speciality: | Haldusjuhtimine (m.) |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Külli All
Kutsehariduse ja oskuste poliitika osakond
Head of the Reform of the Vocational System
Speciality: | Õeteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Rita Kask
Kutsehariduse ja oskuste poliitika osakond
Advisor (international organisations, quality assessment, Estonian language)
Speciality: | Eesti keel ja kirjandus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Tiia Raudma
Kutsehariduse ja oskuste poliitika osakond
Advisor
Speciality: | Matemaatika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ingrid Jaggo
Kutsehariduse ja oskuste poliitika osakond
kutseõppeasutuste pidamise nõunik
Speciality: | Matemaatika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Karin Ruul
Kutsehariduse ja oskuste poliitika osakond
Chief Expert
Speciality: | Informaatika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Marelle Möll
Kutsehariduse ja oskuste poliitika osakond
Chief Expert
Speciality: | Majandusarvestus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Marit Kuusk
Kutsehariduse ja oskuste poliitika osakond
Chief Expert
Speciality: | Andragoogika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Aulika Riisenberg
Kutsehariduse ja oskuste poliitika osakond
Chief Expert
Mari-Liis Seer
Kutsehariduse ja oskuste poliitika osakond
Chief Expert
Kadi Rebassoo
Kutsehariduse ja oskuste poliitika osakond
Chief Expert
Speciality: | Kultuurikorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Sigrid Ester Tani
Kutsehariduse ja oskuste poliitika osakond
Chief Expert
Speciality: | Hariduse juhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Liina Põld
Area of the Deputy Secretary General for General Education and Youth Policy
Deputy Secretary General (General Education and Youth Affairs)
Speciality: | Organisatsioonikäitumine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kati Aus
Area of the Deputy Secretary General for General Education and Youth Policy
Advisor for Educational Psychology
Speciality: | Psühholoogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Grete Arro
Area of the Deputy Secretary General for General Education and Youth Policy
Advisor for Educational Psychology
Speciality: | Psühholoogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ülle Matsin
General Education Policy Department
Head of Department
Speciality: | Informaatika (multimeedium ja õpisüsteemid) |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Annika Räim
Area of General Education
Head of General Education
Speciality: | Inglise ja saksa keele õpetaja |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Sten Kapten
Area of General Education
Education Innovation Advisor
Speciality: | Võõrkeeleõpetaja |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Mari Tikerpuu
Area of General Education
Secondary Education Development Manager (Secondary Education, Career Skills, Entrepreneurship Skills)
Speciality: | Kasvatusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Mare Oja
Area of General Education
Advisor (social studies)
Marge Varma
Area of General Education
Advisor for EU Educational and Youth Affairs
Speciality: | Haridusinnovatsioon |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ülle Tillmann
Area of General Education
Advisor
Speciality: | Pedagoogika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Marika Peekmann
Area of General Education
Chief Expert
Hele Liiv-Tellmann
Area of General Education
Chief Expert
Liia Varend
Area of General Education
Chief Expert
Kertu Tort
Area of General Education
Chief Expert
Speciality: | Kunstiõpetaja |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Helle Hallik
Area of General Education
Chief Expert
Speciality: | Matemaatika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Anna Smertina-Mäeorg
Area of General Education
Chief Expert
Speciality: | Geenitehnoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kätlin Kalde
Area of General Education
Chief Expert
Speciality: | Informaatika (multimeedium ja õpisüsteemid) |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kristiina Paist
Area of General Education
Chief Expert
Valdek Rohtma
Area of General Education
Chief Expert
Speciality: | Kasvatusteadused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Aaro Toomela
Area of General Education
Consultant for Curriculum Development
Speciality: | Psühholoogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Maila Rajamets
Area of Pre-Primary Education
Head of Preschool Education
Speciality: | Koolikorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Heli Mäesepp
Area of Pre-Primary Education
peaekspert
Heidi Uustalu
Area of Educational Leadership and Teachers' Policy
Head of Education Governance and Teacher Policy
Speciality: | Koolikorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Eneken Juurmann
Area of Educational Leadership and Teachers' Policy
Advisor (ESF Programme Manager, Educational Leadership Development Programmes)
Speciality: | Hariduskorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Maie Kitsing
Area of Educational Leadership and Teachers' Policy
Advisor (ESF Programme Manager, Quality Development in General Education)
Speciality: | Pedagoogika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Maris Raimets
Area of Educational Leadership and Teachers' Policy
Chief Expert
Speciality: | Alushariduse pedagoog |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kadi Serbak
Area of Educational Leadership and Teachers' Policy
Lead Analyst (school network, forecasts)
Speciality: | Võrdlev poliitika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Liis Lehiste
Area of Educational Leadership and Teachers' Policy
Chief Expert
Speciality: | Eripedagoog-nõustaja |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Anu Vau
Area of Educational Leadership and Teachers' Policy
Chief Expert
Salle Andresson
Area of Educational Leadership and Teachers' Policy
Chief Expert in General Education (Funding Models)
Speciality: | Ökonoomika ja ettevõtlus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Jürgen Rakaselg
Area of Inclusive Education
Head of Inclusive Education
Speciality: | Eripedagoogika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Piret Liba
Area of Inclusive Education
Advisor
Speciality: | Sotsiaaltöö |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ave Szymanel
Area of Inclusive Education
Chief Expert
Speciality: | Organisatsioonikäitumine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Gerttu Aavik
Area of Inclusive Education
Project Manager
Speciality: | Sotsiaaltöö |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Riin Tamm
Youth and Talent Policy Department
Head of Department
Speciality: | Geenitehnoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Marek Järvik
Youth and Talent Policy Department
Talent Policy Advisor
Speciality: | Filosoofia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Martti Martinson
Youth and Talent Policy Department
Advisor
Speciality: | Rakendusuuringud |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Liisa Lints
Youth and Talent Policy Department
Chief Expert on International Youth Policy
Tormi Kotkas
Recreational Education and Youth Team
Head of Recreational Education and Youth Work
Speciality: | Haridusteadused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Airi Park
Recreational Education and Youth Team
Chief Expert
Anu-Cristine Tokko
Recreational Education and Youth Team
peaekspert (noorte osalusvõimaluste arendamine)
Speciality: | Muutuste juhtimine ühiskonnas |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Annika Viibus
Recreational Education and Youth Team
Chief Expert
Tuulikki Sillajõe
Youth Quality and Monitoring Team
Quality and Monitoring Manager in the Youth Field
Speciality: | Digimuutused ettevõttes (tehnikateaduste magister) |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Reelika Pirk
Youth Quality and Monitoring Team
Analyst
Speciality: | Sotsioloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kaire Soomets
Youth Quality and Monitoring Team
Leading Expert in Service Quality
Speciality: | Riigiteadused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Laura Tiitus
Youth Quality and Monitoring Team
Analyst
Speciality: | Kogukondade arendamine ja sotsiaalne heaolu |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kärilyn Tubli
Youth Quality and Monitoring Team
peaekspert (noortevaldkonna andmehaldus ja andmekvaliteet)
Speciality: | Ökonoomika ja ettevõtlus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |